Jakie dodatki dla dziewczynki na komunię

25 09 19

/

Złota nić

Mamy dziewczynek przystępujących do Komunii na pewno zastanawiają się , jakimi dodatkami ożywić skromną sukienkę .

 

Jednym z najważniejszych elementów komunijnej stylizacji jest oczywiście fryzura. Dziewczynki przez kilka misięcy zapuszczają włosy, by w dniu Komunii mieć na głowie piękną fryzurę.

 

W tym roku warto postawić na rozpuszczone , lekko pofalowane włosy. Modne są też zaplatane warkocze i kłosy. Ma być naturalnie i delikatnie. W takiej fryzurze każda dziewczynka będzie wyglądać romantycznie i dziewczęco, a właśnie taki efekt jest najbardziej pożądany.

 

Na głowę zakładamy wianek, który jest prawdziwym hitem spośród dodatków komunijnych do włosów. Jasne jest, że przy wyborze rodzaju wianka komunijnego ważne jest wzięcie pod uwagę stylizację dziecka, tak by wszystko wyglądało spójnie i nadawało dziewczęcy charakter. Warto też zaopatrzyć się w opaskę na głowę by móc ją założyć córce podczas przyjęcia.

jakie-dodatki-dla-dziewczynki-na-komunie297725.jpg

Oprócz pięknego wianka komunijnego czy zdobionej włosy opaski, istnieją również inne dodatki i akcesoria niezbędne dziewczynkom podczas Pierwszej Komunii Świętej. Do tych akcesoriów należą bolerka, toreki i rękawiczki komunijne, odpowiednie rajstopy i podkolanówki.

To, w czym nasze dziecko przystąpi do Pierwzsej Komunii Świętej jest ważne ale uczulmy rodziców na to, że nie najwazniejsze. Dajmy dziecku swobodę i prostotę w wyglądzie. Nie zapomnijmy o tym, że najważniejsza tego dnia jest duchowa strona sakramentu.

jesteś zainteresowany naszą ofertą?
skontaktuj się z nami!

ZŁOTA NIĆ AGNIESZKA DAŁEK


Trzcianna 34 / koło Skierniewic

96-115 Nowy Kawęczyn

+48 509 058 474
biuro@zlotanic.com.pl

 

big-logo